Kobylí mléko » Použití kobylího mléka
Použití kobylího mléka

Nejlepší aplikace kobylího mléka se prokázala v používání pitné kůry v rozmezí 4-8 týdnů.

K optimálnímu využití dochází při používání mléka nejlépe ráno, na lačný žaludek s možností v kombinaci s chlebem bez jakékoliv přílohy, pomalu popíjet a konzumovat společně s chlebem. Možné je si i mléko dochutit, například formou kakaa apod. Použití v kombinaci s přimícháním medu, ovoce nebo ovocného džusu, lze změnit i chuť mléka.  Teprve po zhruba půlhodině je optimální snídat. Použití je rovněž možné i večer obdobným způsobem. Pokud někdo používá rychlejší a intenzivnější formu léčení, aplikace ráno a večer se jeví jako optimální.

Hluboce zamražené mléko je potřeba před vlastním použitím nechat postupně rozmrazit. Skvělé je večer si nechat do příštího rána ? litrové balení přesunout z mrazničky do ledničky a tím je připravené k optimálnímu rannímu použití. Rychlejší způsob lze aplikovat vložením originálního obalu do teplé vody, ve které lze udržet ruku. Tato teplota by však neměla přesáhnout 40° C. Nedoporučeje se v žádném případě používat mikrovlnou troubu !

Na počátku léčebné kůry se doporučuje ? litru / 250 ml, pro většinu případů optimální denní dávka / požívat v průběhu dne na vícekrát. Jedno balení v tekutém stavu by mělo být spotřebované během jednoho dne.

V průběhu 14 dní by se měla nastavit uvnitř žaludku, střev a celého trávicího traktu zcela nová situace. Projevy v případě průjmu a obdobného se jeví jako velice pozitivní. Dochází k žádaným změnám.

 

Naše doporučení : máte před sebou nabídku na velice silný prostředek pro uzdravení ! 

Vnitřní / žaludek, střeva nebo regenerace organismu celková / – obnovení nebo správné nastavení vnitřní flóry díky pitné kůře.

Vnější / celý povrch kůže a její podpovrchové vrstvy – prostřednictvím extra přírodnímu složení léčivé kosmetiky.

 

Pokud získáte při čtění o kobylím mléce nebo kosmetice pocit, že by Vám to mohlo jakkoliv pomoci, tzn. využijete vašeho prvního pocitu, který je ten správný. Udělejte to hned a neváhejte ! Při aplikaci využijte prosím nejen super složení, ale i možnost pozitivního myšlení. Tj. myslete na to, jak nemoc odchází …. aktivuje se nově vnitřní struktura … obnovují se buňky v kůži a vše co tomu brání …. cítím se celkově lépe a zdravěji …

Tyto dva společné faktory – pozitivní myšlení a blahodárné účinky kobylího mléka Vás překvapí. Přejeme mnoho úspěchů.